• 7/24 Destek Hattı
  • 0 850 305 7 724
  • info@senseitur.com
Hakkımızda

Hakkımızda

Sensei Tur, turizm sektöründe 2020 yıl itibariyle başlamış olsa da sektörde 25 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Turizm dünyasını takip eden yenilikçi yapısıyla hizmet veren bir turizm şirketiyiz. Hizmet kalitemize referans olarak birçok kamu kuruluşu ve kurumsal firmalarla süre gelen birlikteliğimiz Sensei Tur çatısı altında devam etmektedir.

Verdiğimiz hizmetler; yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti, tercümanlık ve simultane tercümanlık hizmeti, kongre – organizasyon ve seminer hizmetlerimiz, Türkiye - yurtdışı şehir ve tatil otelleri, Vip havaalanı transferi, Türkiye içi Vip şoförlü araç kiralama, Türkiye’nin bir çok noktasında anlaşmalı firmalarımız ile araç kiralama (rent a car) hizmeti ve vize hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Sensei Tur, yukarıdaki hizmetlerimiz ile 7/24 her zaman yanınızdayız.

Misyonumuz
Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Sensei Tur, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

Copyrights © | Sensei Tour Travel & Organization | Tüm Hakları Saklıdır.